Besturen

Het huidige bestuur van DHC Drienerlo is te bereiken via bestuur@dhcdrienerlo.nl, of via hun functiespecifieke mailadressen welke te vinden zijn op de website van DHC. Onderstaand is een overzicht van oud-besturen te vinden.

58e Bestuur (2021-2022)
NaamFunctie
Lysette ScheepmakerVoorzitter
Esmee van der WelSecretaris
Justin VeenstraPenningmeester
Buck KeizersTechnisch Commissaris
Mark LuijtenCommissaris Interne Betrekkingen
Hillechiena HolthuisCommissaris Externe Betrekkingen
Ruben GrobVoorzitter CHC
57e Bestuur (2020-2021)

NaamFunctie
Kim de JagerVoorzitter
Christel LeusmanSecretaris
Sterre TriezenbergPenningmeester
Melle VriesemaTechnisch Commissaris
Emma SombroekCommissaris Interne Betrekkingen
Cedric de JongeVoorzitter CHC
56e Bestuur (2019-2020)

NaamFunctie
Casper JacobsVoorzitter
Maite SprakelSecretaris
Dagmar FrankenPenningmeester
Marije PottTechnisch Commissaris
David KuiperCommissaris Interne Betrekkingen
Bas de RuijterCommissaris Externe Betrekkingen
Teun KnookVoorzitter CHC
55e Bestuur (2018-2019)
NaamFunctie
Mechteld HoeksmaVoorzitter
Dominique TurlingsSecretaris
Kirsten van HuijgevoortPenningmeester
Duncan LieferinkTechnisch Commissaris
Thomas van GeestVoorzitter CHC
54e Bestuur (2017-2018)
NaamFunctie
Merel DemminkVoorzitter
Maarten ThoonenSecretaris
Steven LankheetPenningmeester
Annabel ZandvoortTechnisch Commissaris
Reinier CoolCommissaris Externe Betrekkingen
Cédric Maessen Voorzitter CHC
53e Bestuur (2016-2017)
NaamFunctie
Geert GeertsVoorzitter
Thomas DerkinkSecretaris
Daniël van DortPenningmeester
Maarten van BourgondiënTechnisch Commissaris
Martijn PieterseVoorzitter CHC
52e Bestuur (2015-2016)
NaamFunctie
Floris-Jan OverinkVoorzitter
Dana van DomselaarSecretaris
David LamersPenningmeester
Sander Tan Commissaris Interne Betrekkingen
Simone ten HaveCommissaris Externe Betrekkingen
Gijs KeizersWedstrijdsecretaris
Thijs van BeekVoorzitter CHC
51e Bestuur (2014-2015)
NaamFunctie
Milou GankemaVoorzitter
Nikki LeijnseSecretaris
Daniel FaasenPenningmeester
Wessel van der SandeCommissaris Interne Betrekkingen
Lars KleinCommissaris Externe Betrekkingen
Lotte EngelWedstrijdsecretaris
Sanne BernsVoorzitter CHC
50e Bestuur (2013-2014)
NaamFunctie
Lisa VosVoorzitter
Jafeth BulsinkSecretaris
Milou GankemaPenningmeester
Seraya GantevoortCommissaris Interne Betrekkingen
Bas KoehorstCommissaris Externe Betrekkingen
Lieke van der SteenWedstrijdsecretaris
49e Bestuur (2012-2013)
NaamFunctie
Sjoerd van der VisVoorzitter
Tom StelwagenSecretaris
Sophie van der VoortPenningmeester
Laura BekinkWedstrijdsecretaris
Frank van der GulikVoorzitter CHC
48e Bestuur (2011-2012)
NaamFunctie
Jorn LucasVoorzitter
Lisa DeijlenSecretaris
Sanne van der VisPenningmeester
Thijs de JongCommissaris Interne Betrekkingen
Bastiaan EversVoorzitter CHC
47e Bestuur (2010-2011)
NaamFunctie
Wouter MerckelVoorzitter
Marije KamphuisSecretaris & Commissaris Interne Betrekkingen
Joannet OnvleePenningmeester
46e Bestuur (2009-2010)
NaamFunctie
Franka van VelthovenVoorzitter
Evelien MaaskantSecretaris
Stan MaassenPenningmeester
Camile GrootCommissaris Externe Betrekkingen
45e Bestuur (2008-2009)
NaamFunctie
Wouter PostVoorzitter
Renée HeinenSecretaris
Rob VromansPenningmeester
Thijs RoethofCommissaris Interne Betrekkingen
Sanne van der VisCommissaris Externe Betrekkingen
Rayke DerksenVoorzitter CHC
44e Bestuur (2007-2008)
Naam
Joris van Dijk
Jasper Bijlsma
Ank Busschers
Marten Kraaijvanger
Else Wever
Indra Zunder
43e Bestuur (2006-2007)
Naam
Matthys van Noorden
Leoni Tielrooy
Fleur van Oosterzee
Jasper Bisterbosch
Eliza Bottenberg
42e Bestuur (2005-2006)
Naam
Tessa Vingerling
Diederik van Buuren
Pauline Lionarons
Erik Koene
Marc van der Peet
Wouter Andringa
41e Bestuur (2004-2005)
Naam
Luc Grooten
Marloes Boenders
Irene Jousma
Arno Morres
Jernst Tempelaar
Robert Jan Klomp
40e Bestuur (2003-2004)
Naam
Jan Willem Groefsema
Maarten van Ittersum
Luc Grooten
Tim Dielhoff
Marlijn Baarveld
Tim Slootman
Tjalling Stelma
39e Bestuur (2002-2003)
Naam
Vincent The
Bas Meijerink
Chris van Rens
Jeanne Collignon
Sander ter Heide
Dick van den Broek
Jesse Kaijen
38e Bestuur (2001-2002)
Naam
Erik de Jong
Sjoerd van der Gijp
Dick van den Broek
Niek Jenniskens
Machteld Rinkel
37e Bestuur (2000-2001)
Naam
Anne van Faassen
Jorrit van Groenewoud
Kresten van Leeuwen
Tjalling Stelma
Pieter Quaak
Vincent The
Jasper Steenbeek
36e Bestuur (1999-2000)
Naam
Bas van Buul
Frank van der Meer
Robert van Utteren
Elke Delnooz
Sander Albertsma
Paul Köllner
35e Bestuur (1998-1999)
Naam
Esther Reijers
Maya Godschalk
Frank van der Meer
Thijs Wolffenbuttel
Martijn Benjaminsen
Wouter Beekhuizen
Vedran Vonk
34e Bestuur (1997-1998)
Naam
Johan de Kool
Jeroen van Beersum
Dimphy Beaujean
Liesbeth Brederode
Vedran Vonk
Jelmer Kuivenhoven
Bak Kolthof
33e Bestuur (1996-1997)
Naam
Michaël Sewalt
Wietske Medema
Jan Pieter Spanjer
Patrick Tuin
Sander Albertsma
Gebrandt van Staveren
Madelon Janssen
32e Bestuur (1995-1996)
Naam
Marieke Groeneveld
Femke Woudstra
Peter van Schaick
Tabitha Warbout
Joost van Nassau
Michaël Sewalt
Pieter Jan Lemstra
31e Bestuur (1994-1995)
Naam
Bob Kaptein
Annemarie Bontkes
Onno Oldeman
Wieneke Willemse
Deirdre Brandwagt
Rick Schut
Jeroen van der Kleij
30e Bestuur (1993-1994)
Naam
Michiel Renzenbrink
Ronald de Haas
Jan-Willem Brouwer
Anke Duffhues
Maaike Fernhout
Jan Benes
Hanno Breunesse
29e Bestuur (1992-1993)
Naam
Ruud Timmermans
Gijs Emsbroek
Petra Hoogendoorn
Miriam Stapelbroek
Frank Creyghton
Peter Douma
Abigail van Broekhoven
28e Bestuur (1991-1992)
Naam
Eva van der Groot
Erik-Hans Munnik
Yvonne Kok
Henk-Jan Groeneveld
Peter Douma
Joost Donkers
Marc Weemer
27e Bestuur (1990-1991)
Naam
A. Kater
J. Jonkhout
E. van der Goot
R. Jongen
N. Michel
P. Douma
J. Bronnenberg
26e Bestuur (1989-1990)
Naam
Teun Nolet
Philips Sluiter
Milena Pleumeekers
Piet-Hein Zwaal
Annette Scholten
Diederik Bruggink
Jean-Paul Gebben
25e Bestuur (1988-1989)
Naam
R. Vermeulen
A. Kuyper
T. Nolet
J. Beerens
A. Woldman
S. Visser
B. van den Dungen
24e Bestuur (1987-1988)
Naam
T. Moesker
P. Schnitger
D. Fijma
G. Kalmijn
A. van de Wetering
23e Bestuur (1986-1987)
Naam
W. Been
T. Moesker
C. Rademaker
R. van Egmond
M. Lange
B. Adema
P. Wesselink
22e Bestuur (1985-1986)
Naam
D. Lodewijks
M. Kleinsman
A. van den Kroonenberg
A. Steerneman
G. Sagasser
F. Westendorp
H.J. Kok
21e Bestuur (1984-1985)
Naam
Maarten Weijnheymer
Wald Been
Robin Hartmann
Irene Sijgers
Patricia Spanjer
Marcel Keus
Joop van Beurden
20e Bestuur (1984-1984)
Naam
Bram van Ek
Ton Coumans
Rob van den Berg
Fred Alkemade
Edmée Meyer
Betteke Mouton
Meike van Dijk
Kaske Montizaan
19e Bestuur (1982-1983)
Naam
Mark Wijnands
Frans Hondeborg
Paul Zwolsman
Vincent Oomes
Sesni Bos
Dries Lodewijks
René van Toledo
18e Bestuur (1981-1982)
Naam
Joep van Beurden
Gerrit Hettema
Hillian Bakker
Joop Hageman
Frans Hondeborg
Ria Duenk
Paul ter Heegde
R. van Diepen
17e Bestuur (1980-1981)
Naam
N. Stadhouders
M. Honigh
H. Bakker
A. de Rosa Spierings
M. Stark
G. Hettema
J. Pek
16e Bestuur (1979-1980)
Naam
A. Fokker
H. ter Heegde
B. Kisters
H. Peuscher
R. Loonen
G. Stuurman
R. Zwart
15e Bestuur (1978-1979)
Naam
Y. van den Boom
Y. de Fluiter
M. Postel
E. Belder
K. Jissink
M. Schram
P. Kerstens
R. Smeele
14e Bestuur (1977-1978)
Naam
S. Sjoerdsma
K. Hettema
M. Postel
J. Overwater
P. van den Berg
P. Morren
C. Bal
13e Bestuur (1976-1977)
Naam
S. Sjoerdsma
Th. Smorenburg
M. Bernier
J. Overwater
P. Morren
K. Hettema
12e Bestuur (1975-1976)
Naam
G. Hageman
P. Blauwhoff
L. Koning
P. Nouwen
P. van den Berg
Th. Smorenburg
11e Bestuur (1974-1975)
Naam
G. Essink
P. de Bruin
E. Duenk
A. van Loon
W. Schmidt
H. Wijers
10e Bestuur (1973-1974)
Naam
H. Hensen
J. Haars
M. van Huystee-Weve
C. Bredt
M. van Ijsendoorn
J. van der Hilst Karrewey
9e Bestuur (1972-1973)
Naam
P. van Maren
A. Raven
M. Bredt
M. Spits
J. Corver
J. Adolfsen
8e Bestuur (1971-1972)
Naam
A.H. Spoor
R.G. van Groenewoud
F.I. Klumper
M. van Hilten
D.A. van Slooten
W.J. Quak
7e Bestuur (1970-1971)
Naam
J.A. Wesseldijk
H.P. Ypma
G.R. Eilerts de Haan
H.E.M.J. Hensen
H. van Raamt
N.L. Spits
6e Bestuur (1969-1970)
Naam
A. Mackay
H.E. Eilerts de Haan
L. van Ogtrop
R. Bloothoofd
R. Bruce
5e Bestuur (1968-1969)
Naam
J.G. Dopper
A.E. Raven
D.P. van Maren
J.A.J. Cabo
H. van het Sant
4e Bestuur (1967-1968)
Naam
W. Selman
3e Bestuur (1966-1967)
Naam
G.C. Nunninkhoven
A.N. Wind
J.P. Vreeze
2e Bestuur (1965-1966)
Naam
E. Verkaaik
1e Bestuur (1964-1965)
Naam
Tj. de Vries
J. Dopper
E. Verkaaik
B. de Boer
Oprichtingsbestuur
Naam
Tj. de Vries
J. Dopper
J. Kuipers
H. van der Veer
J. Pinkster